Sprzedaż nieruchomości za jak najlepszą cenę wymaga dobrego zaplanowania, przygotowania domu bądź mieszkania do prezentacji potencjalnym kupującym oraz umiejętności pokazania jej największych zalet, aby wzbudzić jak największe zainteresowanie ze strony potencjalnych kupców.

Dzięki sprawdzonym technikom "home staging'u" i odpowiednim poprawkom ta sama nieruchomość, może wzbudzić znacznie większe zainteresowanie i wywołać korzystniejsze wrażenie na kupującym.

Najważniejszą zaletą skorzystania z usług ADC Nieruchomości jest oszczędność czasu i świadomość, że powierzamy naszą nieruchomość profesjonalistom, którzy pomogą nam je sprzedać na najkorzstniejszych warunkach. Sprzedaż mieszkania wymaga wiedzy i zaangażowania na każdym etapie – od przygotowania do prezentacji aż po zawarcie umowy sprzedaży.

Dlatego rezygnując z usług profesjonalnej firmy możemy sprzedać dom lub mieszkanie znaczniej poniżej wartości rynkowej, często nie mając świadomości tego faktu.


Dlaczego akurat ADC Nieruchomości?

Jeśli już podjeliście Państwo decyzję o skorzystaniu z usług agencji nieruchomości pozostaje wybranie tej odpowiedniej, która w najlepszy sposób pomoże w transkacji sprzedaży.

Tak dokładnie tak: wybranie najlepszego biura nieruchomości. Jednak odradzamy współpracę z kilkoma biurami na raz. Wielu doradców może mówić Wam, że to zwiększy szanse na sprzedaż mieszkania. Prawda jest zaś zupełnie inna...

Proszę sobie wyobrazić jakie będzie wrażenie potencjalnych kupców, kiedy zobaczą tą samą nieruchomość oferowaną do sprzedaży przez kilka agencji nieruchomości... dla nas pierwsze wrażenie jest takie, że coś z nią jest nie tak, skoro do jej sprzedaży trzeba angażować kilka biur nieruchomości...
Co więcej w zależności od umowy prowizja może być po stronie kupującego lub sprzedającego, a to prowadzi do różnych cen ofertowych i wprowadza dodatkowe zamieszanie i spadek wiarygodności oferty.


Zalety biura ADC Nieruchomości

A teraz czas na konkrety, dlaczego my:

1. Traktujemy Twoją nieruchomość, tak jakbyśmy sprzedawali naszą własną, dokładając wszelkich starań w osiągnięcie najlepszej ceny transakcyjnej.

2. Oferujemy wsparcie na każdym etapie sprzedaży od przygotowania nieruchomości do sprzedaży aż po finalizację u notariusza.

3. Wychodzimy poza zakres podstawowych obowiązków, wskazujemy niedociągnięcia samej nieruchomości, doradzamy jak to poprawić oraz wskazujemy jak najkorzystniej zaprezentować nieruchomość.

4. Nie umieszczamy w ofercie Twojej nieruchomości własnych materiałów reklamowych lub odnośników do innych ofert. Dążymy do tego, aby klient skoncentrował się tylko i wyłącznie na Twoim domu lub mieszkaniu.