Masz wolne mieszkanie i chciałbyś wynająć?
Zastanawiasz się, co zrobić, aby bezpiecznie i korzystnie je wynająć?

Dzięki wielu doświadczeniom z wynajmem przede wszystkich naszych własnych mieszkań jesteśmy w stanie pomóc Ci w najkorzystniejszym wynajęciu Twojej nieruchomości.
Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć dla Twojej nieruchomości nowego odpowiedzialnego lokatora, tak aby proces wynajmu być źródłem satysfakcji, nie zaś niepotrzebnych stresów.

Rozpoczynając współpracę w ADC Nieruchomości masz pewność, że powierzasz Swoją nieruchomość profesjonalistom i pasjonatom nieruchomości z dużą wiedzą i doświadczeniem, którzy wyręczą Cię na każdym etapie poszukiwania odpowiedniego najemcy.

Dzięki nam zminimalizujesz ryzyko popełnienia kosztownych błędów.


Jak działamy?

Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń opracowaliśmy kilka kroków udanej współpracy:

1. Określenie grupy docelowych najemców

Na początku naszej współpracy pytamy, jacy najemcy są dla Państwa najmilej widziani,
czy będa to studenci, osoby pracujące, rodziny,
czy dopuszczamy zwierzęta domowe, palaczy itd.

To pozwoli nam odpowiednio wybrać formy reklamy Państwa nieruchomości oraz wykonać wstępną selekcję potencjalnych najemców, którzy zupełnie nie spełniają Państwa oczekiwań.

2. Przygotowanie nieruchomości do wynajmu

Aby dobrze wynająć nieruchomość nie musi być ona świeżo po remoncie, jednak musi spełniać podstawowe wymagania potencjalnych lokatorów.
Warto dopilnować aby ściany, sufity i podłogi były czyste i schludne.
Należy usunąć wszelkie znane nam usterki ( instalacji elektrycznej, wodnej, stolarka okienna ), które w późniejszym użytkowaniu najemcy i tak nam zgłoszą. Lepiej usunąć je spokojnie jeszcze przed udostepnieniem lokalu niż w trakcie wynajmu.

3. Przygotowanie dobrej prezentacji nieruchomości

W chwili obecnej nie wystarczy dodać przeciętnego ogłoszenia, aby korzystnie wynająć nieruchomość.
Należy przygotować atrakcyjną ofertę wynajmu nieruchomości i umieszczać ją w odpowiednich miejscach,
aby nasze mieszkanie lub biuro cieszyło się jak największym zainteresowaniem z grupy dolecowej, którą ustaliliśmy już na początku współpracy.


Zalety biura ADC Nieruchomości

1. Traktujemy Twoją nieruchomość, tak jakbyśmy wynajmowli naszą własną, dokładając wszelkich starań w osiągnięcie najlepszej ceny transakcyjnej.

2. Oferujemy wsparcie na każdym etapie wynajmu od przygotowania nieruchomości aż po podpisanie umowy wynajmu.

3. Wychodzimy poza zakres podstawowych obowiązków, wskazujemy niedociągnięcia samej nieruchomości, doradzamy jak to poprawić oraz wskazujemy jak najkorzystniej zaprezentować nieruchomość.

4. Nie umieszczamy w ofercie Twojej nieruchomości własnych materiałów reklamowych lub odnośników do innych ofert. Dążymy do tego, aby klient skoncentrował się tylko i wyłącznie na Twoim domu lub mieszkaniu.