Kupno mieszkania

Mieszkanie dla turystów

30 listopada, 2019

Inwestowanie w mieszkania pod wynajem dla turystów to bardzo dobry sposób na osiągnięcie trwałego dochodu pasywnego. Jak wybrać mieszkanie, które będzie ciekawe turystycznie?

Turystyczne miasto

Południowa część Polski to miasta, które są chętnie odwiedzane przez turystów z Polski, jak i z zagranicy. Deweloperzy w Krakowie oferują mieszkania, które idealnie nadają się pod wynajem dla turystów. Mieszkania z rynku pierwotnego, które świetnie sprawdzają się jako oferty mieszkań dla turystów mogą być jedno jak i kilku pokojowe. 

Kraków - miasto pełne turystów
Kraków – turystyczne miasto

Kupując niewielką kawalerkę warto postawić na klientów, którzy rodzinnie przyjeżdżają, by poznać Kraków oraz okolice. Mieszkania dwu pokojowe warto wyposażyć w oddzielną sypialnię, która na pewno spodoba się klientom.

Kolejnym ciekawym miastem jest Wrocław. Wielu turystów uważa to miasto za jedno z najpiękniejszych. Wrocław jest również idealną bazą dla turystów, którzy chcą zwiedzić okoliczne miejscowości. Deweloperzy we Wrocławiu oferują mieszkania w blokach, które są blisko centrum miasta, jak i położone w dzielnicach, z których jest dobry wyjazd na główne trasy. Taka oferta powinna być ciekawą alternatywą dla turystów, którzy przyjeżdżając do Wrocławia chcą poznać również inne miejscowości. 

Małe czy duże?

Inwestując w mieszkanie pod wynajem należy się zastanowić, jaki metraż mieszkania będzie najkorzystniejszy. Najwyższą stopę zwrotu z inwestycji można otrzymać inwestując w niewielkie, kompaktowe mieszkania. 

Niewielką kawalerkę można wynająć turystom, którzy przyjeżdżają na kilka dni, jak i na dobę. Trzeba jednak pamiętać, że takie mieszkanie musi być elegancko umeblowane oraz dobrze wyposażone.

You Might Also Like